French Terry värviline kõrreline

Tootekood: FT107 Kaubamärk: Ühik: meeter Laoseis:0 Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

 Imelise värvitonaalsusega abstraktne rõõmus muster!

 

Eatu!

 

Julgelt võib öelda, et sobib sama hästi nii lastele kui naistele- kleidiks, pusaks, jakiks, vabaaja püksteks ja kindlasti paistab silma!

 

17,50 €

Ladinakeelse nimetusega kõrreline Cortaderia selloana on Poaceae on perekonna õistaimede liik. Sellele viidatakse üldnimetusega pampas grass ja see on pärit Lõuna-Ameerika lõunaosast, sealhulgas Pampase piirkonnast, mille järgi see on nimetatud.

Panime kokku ainulaadse mustri, tuunisime omanäoliseks tonaalsuse.

Digiprint French Terry• 95% puuvill 5% spandex (lycra)• Kaal 250g /m2 (nn. õhem aasaline kangas, ideaalselt kantav ka meie Eestimaa tavapärasel suvel)• Laius 155 cm• OEKO-TEX 100 sertifikaat• Toodetud Euroopas

Pesu 30 kraadi. Triikimine 110 kraadi. Tsentrifuug max 600 pööret (kanga värvidele on alati hea mida vähem pöördeid). Mitte pleegitada!

NB! Kangas saabub eelläbipestult, et eemaldada üleliigne värvipigment.

SLF mustrid on kokku pandud peamiselt eraldi objektidest, mis tähendab, et päris samasugust disaini kusagilt mujalt ei saa. 
Kuna toodame enamus mustreid alla 50 meetri, on praktiliselt võimatu kohata kedagi täpselt sama rõivaesemega või kui, siis on kandja lähenenud disainile oma loomingulisest aspektist!

Valmistoodangul, visuaalidel ja eri seadmetes vaatamisel võib esineda värvitonaalsuse erinevusi!