Kuidas osta

  1. Tooted ehk kangad on grupeeritud materjali järgi. Vali välja sobiv toode ja kogus. Kogust meetrites näed kui oled jõudnud ostukorvi.
    Kanga kogus +- skaalal on tükkides (sest osta saab 0,5 m sammuga.)- 0,5 m=1 1m =2 1,5 m=3 jne.
  2. Veendunud toote sobivuses, vajutage linki lisa korvi.  Kui ostukorvi üle vaadates soovid koguseid muuta või tühistada, siis saad seda enne ostu vormistamist teha. Kui soovid veel kaupu juurde valida, vajuta lingile jätka ostmist.
  3. Kui oled tooted välja valinud, siis liigu edasi lingile telli.
  4. Valige transpordiviis. Kui soovid, et saadaksime Sulle kauba Smartposti teel, vali endale lähim Smartposti pakiautomaat. Omniva pakiautomaadid on avatud ööpäevaringselt ja asuvad hea ligipääsuga kohtades üle Eesti. Kui soovid kaubale järele tulla, siis märkige see samuti kindlasti ära.
  5. Vali makseviis panga lingi näol, kus soovid ülekannet teostada. Maksmiseks pakume Swedbank, SEB, Nordea, Dankse, LHV ja Krediidipank otselinke. Samuti PayPal linki. Ning Visa, Maestro ja MasterCard krediitkaarte. Otselinkidega tasumisel vajutage peale maksmist kindlasti ka lingile tagasi kaupmehe juurde.
  6. Kui andmed on korrektselt sisestatud ning oled tutvunud meie e-tellimiskeskkonna müügitingimustega, kliki nupul esita tellimus.
  7. Peale tellimuse esitamist saadetakse Sulle tellimuse kinnitus e-mailile.