Kuidas osta

  1. Vali välja sobiv toode ja kogus. Kogust meetrites näed kui oled jõudnud ostukorvi. NB! Kangad, mida saab ette tellida, pole füüsilisel kujul veel olemas ja toodetakse peale ettetellimisperioodi lõppu 1-2 kuu jooksul.
    Kanga kogus +- skaalal on tükkides (sest osta saab 0,5 m sammuga.)- 0,5 m=1 1m =2 1,5 m=3 jne.
  2. Veendunud toote sobivuses, vajutage linki lisa korvi.  Kui ostukorvi üle vaadates soovid koguseid muuta või tühistada, siis saad seda enne ostu vormistamist teha. Kui soovid veel kaupu juurde valida, vajuta lingile jätka ostmist.
  3. Kui oled tooted välja valinud, siis liigu edasi lingile telli.
  4. Valige transpordiviis. Kui soovid, et saadaksime Sulle kauba Smartposti teel, vali endale lähim Smartposti pakiautomaat. Omniva pakiautomaadid on avatud ööpäevaringselt ja asuvad hea ligipääsuga kohtades üle Eesti. 
  5. Vali makseviis panga lingi näol, kus soovid ülekannet teostada. Maksmiseks pakume Swedbank, SEB, Luminor, Coop Pank, LHV ja Krediidipank otselinke. Samuti PayPal linki. Ning Visa, Maestro ja MasterCard krediitkaarte. Otselinkidega tasumisel vajutage peale maksmist kindlasti ka lingile tagasi kaupmehe juurde.
  6. Kui andmed on korrektselt sisestatud ning oled tutvunud meie e-tellimiskeskkonna müügitingimustega, kliki nupul esita tellimus.
  7. Peale tellimuse esitamist saadetakse Sulle tellimuse kinnitus e-mailile.
  8. Studio Liv Fabrics on kangatootja. Kui valid tooted "ettetellimine" alt, loe palun kindlasti ka tarneaja kohta. Toodame kõik kangad vastavalt nõudlusele ehk ettetellijate tellimustele peale ettetellimise aja lõppu. Tavaliselt 1-2 kuu jooksul. Ettetellimises olevad kangad pole füüsiliselt olemas ettetellimise hetkel, vaid toodetakse hiljem SLF tellimusel.